sample of scope and limitation research paper you re write for me friend valentine printable essay writing instructional tools research paper outline pdf method of writing essay in english

AGNIESZKA

Absolwentka Warszawskiej Akademii Wych. Fizycznego (Wychowanie Fizyczne) oraz Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie (Technolog Żywności i Żywienia Człowieka ). Od 2010 roku magister inżynier,ukończyła specjalizację z dietetyki i od tego czasu czynnie pracuje w zawodzie. Specjalizuje się w układaniu planów żywieniowych dobranych indywidualnie do potrzeb organizmu i oczekiwanych efektów w połączeniu z planami treningowymi na siłowni.

Instruktorka gimnastyki korekcyjnej, wychowawca w placówkach wypoczynku dla dzieci i młodzieży szkolnej, instruktorka Nordic Walking. Dyplomowana instruktorka rekreacji ruchowej Polskiej Akademii Sportu, instruktorka kulturystyki. Nieustannie rozwija swój warsztat trenerski, na co dzień pracując z ludźmi w siłowniach. W pracy z Klientem zwraca szczególną uwagę na poprawną technikę i efektywność ćwiczeń oraz pomaga w realizacji założonych celów.

więcej informacji dot. dietetyki w oddzielnej zakładce CENTRUM DIETETYCZNE

oraz https://www.facebook.com/AgnieszkaMamaDietetyczka