essay writing experts birth control research paper pdf ocbc will writing service introduction on a research paper bout school uniforms how to draw a great outline for a research paper best custom writing service best buy

MUZENZA

Professor Muzenza- trenuje Capoeirę od ponad 28lat i uzyskał stopień Professora Capoeiry, który jest jednym z wyższych stopni w Capoierze. Do Polski przybył z Brazylii 11 lat temu i od tego czasu prowadzi w Polsce zajęcia Capoeira dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych, w najlepszych klubach. Muzenza jest również licencjonowanym instruktorem samoobrony!

Treningi Capoeiry doskonale wpływają na rozwój motoryki ruchowej, integracji sensorycznej oraz koordynacji. Capoeira z nim to jednak nie tylko forma rozwoju fizycznego, to także nauka języka portugalskiego, kultury brazylijskiej, elementów akrobatyki oraz gry na instrumentach, które są nieodłącznym elementem tej wspaniałej sztuki walki.

Muzenza posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć w przedszkolach, szkołach i domach kultury. Na stałe współpracuje z Fundacją Nebo prowadząc zajęcia sportowe dla dzieci w wieku 1,5-6 lat.
Jego występy i pokazy bardzo często możemy zobaczyć w TVP oraz TVN‼‼‼