ASIA

W wieku dziesięciu lat zaczęła pobierać nauki tańca towarzyskiego, a jej pierwsze zajęcia taneczne odbywały się w olsztyńskiej szkole tańca, następnie w szkole tańca „Pavlović – Szkoła mistrzów tańca. Zamiłowanie do sportu i nowych wyzwań sprawiły, że zaczęła również trenować sztuki walki. Od zawsze aktywna, od zawsze kochająca taniec, ale wreszcie odnalazła siebie i swoje powołanie w ZUMBIE !

Licencjonowany instruktor Zumba Fitness oraz Zumba Kids – swoją pasją do tańca i wszelkiego rodzaju aktywności ruchowej zaraża wszystkich wokół. Radosna, zawsze uśmiechnięta i bardzo energiczna. Jej zajęcia dają dużo pozytywnej energii i radości, gwarantują świetną zabawę i setki spalonych kalorii.

Zawsze powtarza: „ jeśli nogi nie idą w parze z rękoma- wybierz jedno z dwóch, jeśli za duża prędkość lub intensywność – wykonaj mniejsze ruchy, najważniejsze – to czuć się komfortowo, być sobą i oczywiście świetnie się bawić !

Dlaczego akurat Zumba??? – „Powód jest prosty: latynoska muzyka przenosi ją w inny wymiar. Dołącz do niej i przekonaj się, co ma na myśli :)”

Nie musisz nawet wiedzieć jak się tańczy. Tylko porusz swoim ciałem i podążaj za Joanną. Przyjdź spróbować, a gwarantuję, że będziesz się świetnie bawić!