MAMA I JA

 

MAMA I JA

Zapraszamy młode mamy na zajęcia, w których można uczestniczyć razem z dzieckiem. Zajęcia kładą nacisk na ćwiczenia ułatwiajace schudnięcie po okresie ciąży oraz wzmocnienie całego ciała z zaznaczeniem mięśni brzucha. Dla maluchów to super zabawa, która wpływa również na ich rozwój.

Jesteś świeżo upieczoną mamą i chcesz być nadal aktywna? Przyjdź na fitness wraz ze swoim dzieckiem, które podczas ćwiczeń będzie cały czas w zasięgu Twojego wzroku

Zajęcia przygotowane z myślą o kobietach, które chcą wrócić do formy po okresie ciąży nie rozstając się ze swoim maleństwem. Przeznaczone dla mam z dziećmi w wieku od 6 tygodnia życia do 2 -3 lat. Dzieci biorą udział w ćwiczeniach dopiero wtedy, gdy potrafią same stabilnie trzymać główkę. Wcześniej leżą na matach, wózkach, czy też nosidełkach, a mamy ćwiczą same.

Kobiety mogą w nich uczestniczyć już od 6-8 tyg. po porodzie fizjologicznym i 12 tyg. po cesarskim cięciu, o ile nie ma medycznych przeciwwskazań.

To świetna forma aktywnego spędzania czasu z malutkim dzieckiem i jednocześnie trening dla młodej mamy.

Powróć jak najszybciej do formy po swojej ciąży. Zajęcia pomogą Ci poprawić wygląd brzucha, ud i ramion. Wzmocnij swoją siłę, by nigdy jej nie zabrakło podczas bycia mamą.

 

 

2006-2018  akademiazdrowiandm.pl