NASZ ZESPÓŁ

 

 

 

 

 

 

 

 

AGNIESZKA

Założycielka i właścicielka Akademii Zdrowia Lejdis od roku 2010. Absolwentka warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego oraz Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Mgr inż. Technologii Żywności i Żywienia Człowieka oraz mgr Wychowania Fizycznego. W 2010 roku ukończyła specjalizację Żywienie Człowieka i Nauki Konsumenckie i od tego czasu czynnie pracuje w zawodzie. Jako dietetyk specjalizuje się w układaniu planów żywieniowych dobranych indywidualnie do potrzeb organizmu i oczekiwanych efektów.

Autorka licznych artykułów o tematyce żywieniowej oraz współautorka badań naukowych m.inn. w "Probl Hig Epidemiol". Na swoim koncie posiada wystąpienia i prezentacje prac na konferencjach dot. " Zagadnień kultury fizycznej i rehabilitacji w badaniach młodych naukowców" oraz publikacje swoich artykułów.

Instruktorka gimnastyki korekcyjnej dla dzieci, wychowawca w placówkach wypoczynku dla dzieci i młodzieży szkolnej, instruktorka Nordic Walking, szkoleniowiec. Dyplomowana instruktorka rekreacji ruchowej Polskiej Akademii Sportu ze specjalnością kulturystyka. Nieustannie rozwija swój warsztat trenerski, na co dzień pracując z ludźmi w siłowniach. W pracy z Klientem zwraca szczególną uwagę na poprawną technikę i efektywność ćwiczeń oraz pomaga w realizacji założonych celów.

 

 

 

 

 

 

MARYSIA - fitness

Absolwentka i pracownik Katedry Rekreacji w Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. W 2007 r. uzyskała tytuł rekreacji ruchowej o specjalizacji Fitness - nowoczesne formy gimnastyki. Od tego czasu czynnie pracująca w branży fitness, a w Akademii Zdrowia Lejdis od samego początku, czyli od 2010 roku.

Na zajęciach największy nacisk kładzie na energię i dobrą zabawę, jednocześnie dbając o bezpieczeństwo w trakcie wykonywanych ćwiczeń. Bardzo dobrze czuje się w prozdrowotnych zajęciach, tj. Zdrowy kręgosłup i Pilates, zaś z drugiej strony energetyczne zajęcia na stepie oraz ćwiczenia wzmacniające pozwalają na połączenie dwóch istotnych dla niej rzeczy, świetnej zabawy i możliwości zadbania o prawidłową sylwetkę.

 

 

 

 

 

 

 

 

MAGDA -  fitness

Dyplomowana instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością Fitness. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością aerobic, od 11 lat czynnie prowadząca zajęcia w licznych klubach fitness w Polsce. Mistrzyni i Wicemistrzyni Europy w Tańcu Nowoczesnym, uczestniczka najbardziej spektakularnych produkcji TVP tj. Sylwester z Jedynką (2001, 2002, 2003), festiwal w Opolu i Sopocie oraz Idol.
Trener Personalny, Coach, Trener Rozwoju Osobistego.
www.facebook.com/MagdalenaSkwarskaTrener
W celu podnoszenia kwalifikacji i szukania nowych inspiracji uczestniczka wielu warsztatów, konwencji i szkoleń fitness m.in. Polish Fitness Academy Aerobic, Polish Fitness Academy Dance, Polish Fitness Academy Sculpt&Stretch, APF Instruktors Convention, Fitness Collage Joanna Jabłońska Convention - Dance, Step, Street Dance Jazz, Pilates, Joga, International Academy for Fitness – Anatomy, Polska Akademia Kultury i Sportu – Trener Personalny, Akademia Dietetyka Sportowa – Żywienie osób aktywnych
Była tancerka zawodowej Grupy Volt i Egurolla Dance Studio. Wicemistrzyni European Disco Dance Formation 2002.

 

 

 

 

 

 

 

DAREK -  fitness

 

Dyplomowany instruktor rekreacji ruchowej Polskiej Akademii Sportu ze specjalnością kulturystyka, oraz fitness.
Certyfikowany instruktor Polish Fitness Academy. Swoje pierwsze kroki stawiał pod okiem jednego z najlepszych trenerów fitness w kraju Tomasza Zamieli.
Od dwóch lat pracuje w zawodzie jako instruktor kulturystyki oraz trener personalny. Niedawno również rozpoczął swoją zawodową przygodę z prowadzeniem zajęć fitness. Oto w kilku zdaniach opisuje styl prowadzonych przez siebie zajęć: "Z racji mojego zamiłowania do sportów sylwetkowych najlepiej czuję się w prowadzeniu treningów stricte wzmacniających i kształtujących sylwetkę. Na swoich zajęciach duży nacisk kładę na prawidłową technikę, bo dopiero to połączone z odpowiednio dobranymi ćwiczeniami daje wymierne efekty. Na każdym treningu tak dobieram ćwiczenia, aby były nie tyle efektowne, co efektywne i skuteczne w kształtowaniu waszej wymarzonej sylwetki".

 

 

 

 

 

 

ASIA - taniec

 

W wieku dziesięciu lat zaczęła pobierać nauki tańca towarzyskiego, a jej pierwsze zajęcia taneczne odbywały się w olsztyńskiej szkole tańca, następnie w szkole tańca „Pavlović – Szkoła mistrzów tańca. Zamiłowanie do sportu i nowych wyzwań sprawiły, że zaczęła również trenować sztuki walki. Od zawsze aktywna, od zawsze kochająca taniec, ale wreszcie odnalazła siebie i swoje powołanie w ZUMBIE !

Licencjonowany instruktor Zumba Fitness - swoją pasją do tańca i wszelkiego rodzaju aktywności ruchowej zaraża wszystkich wokół. Radosna, zawsze uśmiechnięta i bardzo energiczna. Jej zajęcia dają dużo pozytywnej energii i radości, gwarantują świetną zabawę i setki spalonych kalorii.

Zawsze powtarza: „ jeśli nogi nie idą w parze z rękoma- wybierz jedno z dwóch, jeśli za duża prędkość lub intensywność - wykonaj mniejsze ruchy, najważniejsze – to czuć się komfortowo, być sobą i oczywiście świetnie się bawić !

Dlaczego akurat Zumba??? - "Powód jest prosty: latynoska muzyka przenosi ją w inny wymiar. Dołącz do niej i przekonaj się, co ma na myśli :)"

Nie musisz nawet wiedzieć jak się tańczy. Tylko porusz swoim ciałem i podążaj za Joanną. Przyjdź spróbować, a gwarantuję, że będziesz się świetnie bawić!

 
 

 

 

 

 

 

 

MONIKA W. -  fitness

Ambitna - a jednocześnie skromna z wykształceniem menedżerskim jak mówi o sobie - Monika.

Od młodych lat czuła rytm i lubiła sport, ale życie potoczyło się inaczej.

Jednak... "marzenia się spełniają, trzeba tylko im pomoc". Każdy z nas ma swoją osobista strefę doskonałości, i dziś wiadomo,że bazując na niej i na ciężkiej pracy, można osiągnąć najwięcej- Taka jest Monika.

Wieloletnia uczestniczka zajęć fitnessu różnych specjalizacji. W 2008 roku trafiła na salę fitness i zakochała się w tej formie aktywności fizycznej. Uwielbia ćwiczyć i nie wyobraża sobie życia bez codziennej aktywności.

Absolwentka Polskiej Akademii Sportu. Uzyskała tytuł instruktora Fitness Akademy. Swoje umiejętności testowała pod okiem najlepszych instruktorów fitness m.inn. u Tomasza Zamieli, który dawał wskazówki dobrej techniki fitnessu.

Monika stara się motywować uczestników do nowych wyzwań zarówno na zajęciach wzmacniających, jak i odprężających.

W treningach stawia przede wszystkim na dobrą zabawę i " mądrą zabawę "w fantastycznej atmosferze. Zadowolenie i pozytywne samopoczucie uczestników jest dla niej najważniejsze i daje dużo pozytywnej energii.

Jej motto to" jeśli chcesz to możesz, bez względu na wszystko" !!!

 

 

 

 

 

KASIA -  Obsługa Recepcji i Siłowni

Absolwentka AWF w Warszawie, ze specjalizacją instruktora sportu z gimnastyki
oraz instruktora rekreacji ruchowej. Na co dzień uśmiechnięta i chętnie pomoże radą i cennymi wskazówkami. 
Promuje zdrowy tryb życia, a jej największą pasją jest jazda na rowerze.
W Akademii Zdrowia Lejdis otacza opieką wszystkie Panie
rozpoczynające przygodę z aktywnością fizyczną, a stałe uczestniczki zajęć w chwilach zwątpienia motywuje do dalszej pracy. Uwielbia czytać wszystko co popadnie, włącznie z etykietami na produktach spożywczych :) Zawsze pozytywnie nastawiona do życia i uśmiechnięta przywita Was na recepcji, pomoże w obsłudze sprzętów,
w realizacji planów treningowych oraz zadba o poprawność wykonywanych ćwiczeń.

 

 

 

 

 

 

Kasia- Zosia- Obsługa Recepcji i Siłowni

Dba o wizerunek Akademii Zdrowia Lejdis od wejścia. Wita uśmiechem i od drzwi motywuje do pracy nad swoją sylwetką. W Recepcji zawsze służy pomocą przy wyborze odpowiedniego karnetu, zajęć fitness i wszelkich innych spraw związanych z pobytem w Akademii. Można zwracać się do niej z każdym problemem natury "papierkowo - karnetowej". Dodatkowo trzyma piecze nad siłownią, wspomaga realizację personalnych planów treningowych, dba o prawidłowe wykonywanie ćwiczeń i wspiera mentalnie. Ma mocno wytężony słuch, więc jeśli tylko usłyszy pomruk "nie dam już rady", możesz mieć pewność, że nie dostąpi Cię na krok, licząc z Tobą każde powtórzenie, bo wie, po co przyszłaś do Akademii Zdrowia Lejdis i chce z Tobą to osiągnąć. Największą radość sprawia jej widok zmęczonych, ale uśmiechniętych pań po treningu. Prywatnie mól książkowy i entuzjastka ćwiczeń ze sztangą, takie, połączenie na miarę prawdziwej kobiety... a nie jedyną taką wyjątkową u nas spotkasz!

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeżeli jesteś w jakiś sposób związany ze sportem, masz odpowienie uprawnienia do prowadzenia zajęć fitness lub na siłowni i chcesz dołączyć do Naszego zespołu...

 wyślij CV na e- mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.żeli szukasz pracy jako recepcjonistka również wyślij Nam swoje CV

 

2006-2018  akademiazdrowiandm.pl