INSTRUKTORZY

 

 

 

 

 

 

 

 

AGNIESZKA

Założycielka i właścicielka Akademii Zdrowia Lejdis od roku 2010. Absolwentka warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego oraz Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Mgr inż. Technologii Żywności i Żywienia Człowieka oraz mgr Wychowania Fizycznego. W 2010 roku ukończyła specjalizację Żywienie Człowieka i Nauki Konsumenckie i od tego czasu czynnie pracuje w zawodzie. Jako dietetyk specjalizuje się w układaniu planów żywieniowych dobranych indywidualnie do potrzeb organizmu i oczekiwanych efektów.

Autorka licznych artykułów o tematyce żywieniowej oraz współautorka badań naukowych m.inn. w "Probl Hig Epidemiol". Na swoim koncie posiada wystąpienia i prezentacje prac na konferencjach dot. " Zagadnień kultury fizycznej i rehabilitacji w badaniach młodych naukowców" oraz publikacje swoich artykułów.

Instruktorka gimnastyki korekcyjnej dla dzieci, wychowawca w placówkach wypoczynku dla dzieci i młodzieży szkolnej, instruktorka Nordic Walking, szkoleniowiec. Dyplomowana instruktorka rekreacji ruchowej Polskiej Akademii Sportu ze specjalnością kulturystyka. Nieustannie rozwija swój warsztat trenerski, na co dzień pracując z ludźmi w siłowniach. W pracy z Klientem zwraca szczególną uwagę na poprawną technikę i efektywność ćwiczeń oraz pomaga w realizacji założonych celów.

 

 

 

 

 

 

MARYSIA

Absolwentka i pracownik Katedry Rekreacji w Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. W 2007 r. uzyskała tytuł rekreacji ruchowej o specjalizacji Fitness - nowoczesne formy gimnastyki. Od tego czasu czynnie pracująca w branży fitness, a w Akademii Zdrowia Lejdis od samego początku, czyli od 2010 roku.

Na zajęciach największy nacisk kładzie na energię i dobrą zabawę, jednocześnie dbając o bezpieczeństwo w trakcie wykonywanych ćwiczeń. Bardzo dobrze czuje się w prozdrowotnych zajęciach, tj. Zdrowy kręgosłup i Pilates, zaś z drugiej strony energetyczne zajęcia na stepie oraz ćwiczenia wzmacniające pozwalają na połączenie dwóch istotnych dla niej rzeczy, świetnej zabawy i możliwości zadbania o prawidłową sylwetkę.

 

 

 

 

 

OLA

Dyplomowana instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością Fitness. Muzyka i rytm towarzyszyły jej od dzieciństwa. Ola od 6 roku życia regularnie uczęszczała na zajęcia taneczne oraz brała udział w występach grupowych i indywidualnych konkursach. Jako nastolatka swoje umiejętności kształciła pod okiem instruktorów  ze szkoły  tańca Agustina Egurroli, m.in. disco dance, salsa, hip- hop, taniec towarzyski, itp.

Skąd pomysł na fitness?

Ola < „Jako dorosła dziewczyna zaczęłam myśleć o poprawieniu swojej sylwetki i trafiłam do Polskiej Akademii Sportu gdzie w 2009 roku zdobyłam tytuł instruktora sportu w kategorii fitness. Przekonałam się sama na sobie, że poprzez dietę i regularne ćwiczenia można wymodelować swoje ciało. Najpierw prowadziłam zajęcia w programie Trzymaj Formę na Ursynowie, a w Akademii  Zdrowia Lejdis jestem  prawie od samego początku jej istnienia. Uśmiech na twarzy moich podopiecznych sprawia, że cały czas się doszkalam i zdobywam nowe umiejętności. Preferuję zajęcia  szybkie i wzmacniające, które kształtują sylwetkę i poprawiają samopoczucie. Do zajęć dobieram dobrą muzykę odpowiednie tempo oraz ćwiczenia, które pozwolą dobrze się zmęczyć”

 

 

 

 

MAGDA

Dyplomowana instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością Fitness. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością aerobic od 7 lat, czynnie prowadząca zajęcia w licznych klubach fitness w Polsce. Mistrzyni i Wicemistrzyni Europy w Tańcu Nowoczesnym, uczestniczka najbardziej spektakularnych produkcji TVP tj. Sylwester z Jedynką (2001, 2002, 2003), festiwal w Opolu i Sopocie oraz Idol.

W celu podnoszenia kwalifikacji i szukania nowych inspiracji uczestniczka wielu warsztatów, konwencji i szkoleń fitness m.in. Polish Fitness Academy Aerobic, Polish Fitness Academy Dance, Polish Fitness Academy Sculpt&Stretch, APF Instruktors Convention, Fitness Collage Joanna Jabłońska Convention -  Dance, Step, Street Dance Jazz, Pilates, Joga. Była tancerka zawodowej Grupy Volt i Egurolla Dance Studio. Wicemistrzyni European Disco Dance Formation 2002.

 

 

 

 

 

 

 DOROTA

Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. M.Grzegorzewskiej w Warszawie, ukończyła studia na Wydziale Nauk Pedagogicznych, specjalność: pedagogika wczesnoszkolna i korekcyjna. Obecnie jest studentką Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego. W swojej pracy zawodowej stawia na kontakt z ludźmi, dlatego z wykształcenia jest pedagogiem. Na co dzień pracuje z dziećmi w przedszkolu, prowadząc zajęcia gimnastyczno-rytmiczne, i uczy swych "małych podopiecznych" dbałości o zdrowie i sylwetkę. Nieustannie rozwija swoje pasje, uczestnicząc w wielu projektach i szkoleniach m.in. w warsztatach z zakresu metody "Move to learn", "Dobre praktyki-dobrzy nauczyciele-skuteczna szkoła"

W klubie pomaga Klientkom w obsłudze sprzętów i realizacji planów treningowych, a także czuwa nad poprawnością wykonywanych ćwiczeń. Motywuje każdą ćwiczącą osobę, która opadnie z sił przekazując jej mnóstwo pozytywnej energii.

 

 

 

 

 

 

 

DAREK

 

Dyplomowany instruktor rekreacji ruchowej Polskiej Akademii Sportu ze specjalnością kulturystyka, oraz fitness.
Certyfikowany instruktor Polish Fitness Academy. Swoje pierwsze kroki stawiał pod okiem jednego z najlepszych trenerów fitness w kraju Tomasza Zamieli.
Od dwóch lat pracuje w zawodzie jako instruktor kulturystyki oraz trener personalny. Niedawno również rozpoczął swoją zawodową przygodę z prowadzeniem zajęć fitness. Oto w kilku zdaniach opisuje styl prowadzonych przez siebie zajęć: "Z racji mojego zamiłowania do sportów sylwetkowych najlepiej czuję się w prowadzeniu treningów stricte wzmacniających i kształtujących sylwetkę. Na swoich zajęciach duży nacisk kładę na prawidłową technikę, bo dopiero to połączone z odpowiednio dobranymi ćwiczeniami daje wymierne efekty. Na każdym treningu tak dobieram ćwiczenia, aby były nie tyle efektowne, co efektywne i skuteczne w kształtowaniu waszej wymarzonej sylwetki".

 

 

 

 

 

ANIA

„Lubi być w ciągłym ruchu”

Jest weteranem warszawskiej SGGW jako inżynier żywienia człowieka i licencjat dietetyki. Obecnie (również w SGGW) pisze pracę magisterską z dietetyki. Pracuję w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie, gdzie specjalizuję się w leczeniu dietetycznym dzieci z wrodzonymi wadami metabolizmu. W przypływie weny publikuje artykuły, m.in. w Pediatrii Polskiej.

Ania jest również dyplomowanym instruktorem rekreacji ruchowej Polskiej Akademii Sportu o specjalności FITNESS.

W swojej pracy instruktorskiej prowadzi zarówno damskie, jak i męskie grupy ćwiczeniowe. Jej zajęcia to mieszanka cardio, elementów pilates oraz kalisteniki. Zgrabne Panie nie mogą sobie pozwolić na taryfę ulgową – dlatego też nasze treningi są mocne, szybkie i pełne energii J.”

 

 


 

 

 

ASIA

 

 

 

 

 

 

 

2006-2017  akademiazdrowiandm.pl