NASZ ZESPÓŁ

 

 

 

 

 

 

 

 

AGNIESZKA

Założycielka i właścicielka Akademii Zdrowia Lejdis od roku 2010. Absolwentka warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego oraz Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Mgr inż. Technologii Żywności i Żywienia Człowieka oraz mgr Wychowania Fizycznego. W 2010 roku ukończyła specjalizację Żywienie Człowieka i Nauki Konsumenckie i od tego czasu czynnie pracuje w zawodzie. Jako dietetyk specjalizuje się w układaniu planów żywieniowych dobranych indywidualnie do potrzeb organizmu i oczekiwanych efektów.

Autorka licznych artykułów o tematyce żywieniowej oraz współautorka badań naukowych m.inn. w "Probl Hig Epidemiol". Na swoim koncie posiada wystąpienia i prezentacje prac na konferencjach dot. " Zagadnień kultury fizycznej i rehabilitacji w badaniach młodych naukowców" oraz publikacje swoich artykułów.

Instruktorka gimnastyki korekcyjnej dla dzieci, wychowawca w placówkach wypoczynku dla dzieci i młodzieży szkolnej, instruktorka Nordic Walking, szkoleniowiec. Dyplomowana instruktorka rekreacji ruchowej Polskiej Akademii Sportu ze specjalnością kulturystyka. Nieustannie rozwija swój warsztat trenerski, na co dzień pracując z ludźmi w siłowniach. W pracy z Klientem zwraca szczególną uwagę na poprawną technikę i efektywność ćwiczeń oraz pomaga w realizacji założonych celów.

 

 

 

 

 

 

MARYSIA - fitness

Absolwentka i pracownik Katedry Rekreacji w Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. W 2007 r. uzyskała tytuł rekreacji ruchowej o specjalizacji Fitness - nowoczesne formy gimnastyki. Od tego czasu czynnie pracująca w branży fitness, a w Akademii Zdrowia Lejdis od samego początku, czyli od 2010 roku.

Na zajęciach największy nacisk kładzie na energię i dobrą zabawę, jednocześnie dbając o bezpieczeństwo w trakcie wykonywanych ćwiczeń. Bardzo dobrze czuje się w prozdrowotnych zajęciach, tj. Zdrowy kręgosłup i Pilates, zaś z drugiej strony energetyczne zajęcia na stepie oraz ćwiczenia wzmacniające pozwalają na połączenie dwóch istotnych dla niej rzeczy, świetnej zabawy i możliwości zadbania o prawidłową sylwetkę.

 

 

 

 

 

OLA - fitness

Dyplomowana instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością Fitness. Muzyka i rytm towarzyszyły jej od dzieciństwa. Ola od 6 roku życia regularnie uczęszczała na zajęcia taneczne oraz brała udział w występach grupowych i indywidualnych konkursach. Jako nastolatka swoje umiejętności kształciła pod okiem instruktorów  ze szkoły  tańca Agustina Egurroli, m.in. disco dance, salsa, hip- hop, taniec towarzyski, itp.

Skąd pomysł na fitness?

Ola < „Jako dorosła dziewczyna zaczęłam myśleć o poprawieniu swojej sylwetki i trafiłam do Polskiej Akademii Sportu gdzie w 2009 roku zdobyłam tytuł instruktora sportu w kategorii fitness. Przekonałam się sama na sobie, że poprzez dietę i regularne ćwiczenia można wymodelować swoje ciało. Najpierw prowadziłam zajęcia w programie Trzymaj Formę na Ursynowie, a w Akademii  Zdrowia Lejdis jestem  prawie od samego początku jej istnienia. Uśmiech na twarzy moich podopiecznych sprawia, że cały czas się doszkalam i zdobywam nowe umiejętności. Preferuję zajęcia  szybkie i wzmacniające, które kształtują sylwetkę i poprawiają samopoczucie. Do zajęć dobieram dobrą muzykę odpowiednie tempo oraz ćwiczenia, które pozwolą dobrze się zmęczyć”

 

 

 

 

MAGDA -  fitness

Dyplomowana instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością Fitness. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością aerobic, od 11 lat czynnie prowadząca zajęcia w licznych klubach fitness w Polsce. Mistrzyni i Wicemistrzyni Europy w Tańcu Nowoczesnym, uczestniczka najbardziej spektakularnych produkcji TVP tj. Sylwester z Jedynką (2001, 2002, 2003), festiwal w Opolu i Sopocie oraz Idol.
Trener Personalny, Coach, Trener Rozwoju Osobistego.
www.facebook.com/MagdalenaSkwarskaTrener
W celu podnoszenia kwalifikacji i szukania nowych inspiracji uczestniczka wielu warsztatów, konwencji i szkoleń fitness m.in. Polish Fitness Academy Aerobic, Polish Fitness Academy Dance, Polish Fitness Academy Sculpt&Stretch, APF Instruktors Convention, Fitness Collage Joanna Jabłońska Convention - Dance, Step, Street Dance Jazz, Pilates, Joga, International Academy for Fitness – Anatomy, Polska Akademia Kultury i Sportu – Trener Personalny, Akademia Dietetyka Sportowa – Żywienie osób aktywnych
Była tancerka zawodowej Grupy Volt i Egurolla Dance Studio. Wicemistrzyni European Disco Dance Formation 2002.

 

 

 

 

 

 

 

DAREK -  fitness

 

Dyplomowany instruktor rekreacji ruchowej Polskiej Akademii Sportu ze specjalnością kulturystyka, oraz fitness.
Certyfikowany instruktor Polish Fitness Academy. Swoje pierwsze kroki stawiał pod okiem jednego z najlepszych trenerów fitness w kraju Tomasza Zamieli.
Od dwóch lat pracuje w zawodzie jako instruktor kulturystyki oraz trener personalny. Niedawno również rozpoczął swoją zawodową przygodę z prowadzeniem zajęć fitness. Oto w kilku zdaniach opisuje styl prowadzonych przez siebie zajęć: "Z racji mojego zamiłowania do sportów sylwetkowych najlepiej czuję się w prowadzeniu treningów stricte wzmacniających i kształtujących sylwetkę. Na swoich zajęciach duży nacisk kładę na prawidłową technikę, bo dopiero to połączone z odpowiednio dobranymi ćwiczeniami daje wymierne efekty. Na każdym treningu tak dobieram ćwiczenia, aby były nie tyle efektowne, co efektywne i skuteczne w kształtowaniu waszej wymarzonej sylwetki".

 

 

 

 

 

 

ASIA - taniec

 

W wieku dziesięciu lat zaczęła pobierać nauki tańca towarzyskiego, a jej pierwsze zajęcia taneczne odbywały się w olsztyńskiej szkole tańca, następnie w szkole tańca „Pavlović – Szkoła mistrzów tańca. Zamiłowanie do sportu i nowych wyzwań sprawiły, że zaczęła również trenować sztuki walki. Od zawsze aktywna, od zawsze kochająca taniec, ale wreszcie odnalazła siebie i swoje powołanie w ZUMBIE !

Licencjonowany instruktor Zumba Fitness - swoją pasją do tańca i wszelkiego rodzaju aktywności ruchowej zaraża wszystkich wokół. Radosna, zawsze uśmiechnięta i bardzo energiczna. Jej zajęcia dają dużo pozytywnej energii i radości, gwarantują świetną zabawę i setki spalonych kalorii.

Zawsze powtarza: „ jeśli nogi nie idą w parze z rękoma- wybierz jedno z dwóch, jeśli za duża prędkość lub intensywność - wykonaj mniejsze ruchy, najważniejsze – to czuć się komfortowo, być sobą i oczywiście świetnie się bawić !

Dlaczego akurat Zumba??? - "Powód jest prosty: latynoska muzyka przenosi ją w inny wymiar. Dołącz do niej i przekonaj się, co ma na myśli :)"

Nie musisz nawet wiedzieć jak się tańczy. Tylko porusz swoim ciałem i podążaj za Joanną. Przyjdź spróbować, a gwarantuję, że będziesz się świetnie bawić!

 
 

 

 

 

 

 MARTYNA -  fitness

 

Dyplomowana instruktorka sportu ze specjalnością Fitness. Przygodę z aktywnością ruchową zaczęła ponad 10 lat temu od tańca disco dance, hip-hop, jazz aż po taniec towarzyski. Obecnie spełnia się jako instruktor fitness łącząc to, co kocha: ruch, muzykę i rozwój własnych możliwości poprzez wysiłek fizyczny. Szczególnie lubiane przez nią formy to mocne interwały i zajęcia wzmacniające. Jej pasją oprócz sportu jest zdrowe odżywianie.

 

 

 

 

 

 

 

MAGDALENA S. -  fitness

Absolwentka Polskiej Akademii Sportu, licencjonowany instruktor fitness.

Fitnessem pasjonuje sie od najmłodszych lat, na swoich zajęciach chce przekazać jak najwięcej pozytywnej energii, ponieważ największa satysfakcje daje mi zadowolenie podopiecznych. Dba aby każde zajęcia przynosiły oczekiwane rezultaty. Ciągle kształcI się w tej dziedzinie życia czytając literaturę i robiąc specjalistyczne szkolenia.

 

 

MONIKA W. -  fitness

Ambitna - a jednocześnie skromna z wykształceniem menedżerskim jak mówi o sobie - Monika.

Od młodych lat czuła rytm i lubiła sport, ale życie potoczyło się inaczej.

Jednak... "marzenia się spełniają, trzeba tylko im pomoc". Każdy z nas ma swoją osobista strefę doskonałości, i dziś wiadomo,że bazując na niej i na ciężkiej pracy, można osiągnąć najwięcej- Taka jest Monika.

Wieloletnia uczestniczka zajęć fitnessu różnych specjalizacji. W 2008 roku trafiła na salę fitness i zakochała się w tej formie aktywności fizycznej. Uwielbia ćwiczyć i nie wyobraża sobie życia bez codziennej aktywności.

Absolwentka Polskiej Akademii Sportu. Uzyskała tytuł instruktora Fitness Akademy. Swoje umiejętności testowała pod okiem najlepszych instruktorów fitness m.inn. u Tomasza Zamieli, który dawał wskazówki dobrej techniki fitnessu.

Monika stara się motywować uczestników do nowych wyzwań zarówno na zajęciach wzmacniających, jak i odprężających.

W treningach stawia przede wszystkim na dobrą zabawę i " mądrą zabawę "w fantastycznej atmosferze. Zadowolenie i pozytywne samopoczucie uczestników jest dla niej najważniejsze i daje dużo pozytywnej energii.

Jej motto to" jeśli chcesz to możesz, bez względu na wszystko" !!!

 

 

 

 

 

Monika M. - fitness

Jest certyfikowanym instruktorem sportu ze specjalnością fitness, posiadającym wieloletnie doświadczeniem. W trakcie praktyki zawodowej przekonała się, że jej ulubionymi zajęciami są dynamiczne formy wzmacniające, wytrzymałościowe oraz nieco spokojniejsze zajęcia prozdrowotne. Idąc fitnessową ścieżką rozwoju doskonaliła teoretycznie swój warsztat uczestnicząc w licznych szkoleniach i konwencjach, m.inn.: Mama Plus – zajęcia dla kobiet w ciąży (2013); Dieta i suplementacja (2013) Szkoła Open Mind; The Indoor Cycling Experience; Pilates Movement (2012) Szkoła Open Mind; Szkolenie TMT (2012) Polish Fitness Academy; Step (2009) Masters Fitness; MagicBar (2008) Inka Szymanski Fitness School; APF Basic Floor (2008) Inka Szymanski Fitness School; APF Basic Shape & Stability (2008) Inka Szymanski Fitness School; Zdrowy Kręgosłup (2008) Reebok University; Pilates Intermediate (2008) The Pilates Coach – dr Jolanta Kuhbauch; Teoria i Metodyka Aquafitness (2007) ProActiv; Step (2007) Polish Fitness Academy; Aerobic (2007) Polish Fitness Academy; Dance (2007) Polish Fitness Academy; Swissball (2007) Polish Fitness Academy; Sculpt & Stretch (2007) Polish Fitness Academy; Basic Aerobic (2007) SOURCE Health&Fitness Academy.

Intensywna praca nas własnym rozwojem, świadomość własnych umiejętności sprawia, że prowadzenie zajęć daje jej ogromną radość, energię i satysfakcję, którymi dzieli się ze swoimi klientami.

W pracy instruktora fitness pomocna jest jej także wiedza i doświadczenie wynikające z tego, że jest psychologiem. Z uważnością obserwuje i słucha swoich klientów fitnessowych, uwzględniając ich możliwości i stara się odpowiadać na ich potrzeby.

 

 

Magda Sob. -taniec

Tancerka i instruktor od 12 lat. Lekcje tańca zaczęła uczęszczać w wieku 10 lat: balet, taniec towarzyski, aż w końcu na 1 roku studiów hip-hop, jazz, funky, newage, dancehall, voguing. W trakcie wieloletniego doświadczenia uczyła dzieci, młodzież oraz dorosłych. Lekcje brała od najlepszych na świecie i w Polsce. Na swoim koncie ma liczne pokazy taneczne, wydarzenia taneczne w teatrze oraz projekty dla stacji takich jak VIVA, MTV.

 

 

 

KASIA -  Obsługa Recepcji i Siłowni

Absolwentka AWF w Warszawie, ze specjalizacją instruktora sportu z gimnastyki
oraz instruktora rekreacji ruchowej. Na co dzień uśmiechnięta i chętnie pomoże radą i cennymi wskazówkami. Promuje zdrowy tryb życia, a jej największą pasją jest jazda na rowerze. W Akademii Zdrowia Lejdis otacza opieką wszystkie Panie
rozpoczynające przygodę z aktywnością fizyczną, a stałe uczestniczki
zajęć w chwilach zwątpienia motywuje do dalszej pracy. 
Uwielbia czytać wszystko co popadnie, włącznie z etykietami na produktach spożywczych :)
Zawsze pozytywnie nastawiona do życia i uśmiechnięta przywita Was na recepcji, pomoże w obsłudze sprzętów,
w realizacji planów treningowych oraz zadba o poprawność wykonywanych ćwiczeń.

 

 

 

 

 DOROTA - Obsługa Recepcji i Siłowni

Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. M.Grzegorzewskiej w Warszawie, ukończyła studia na Wydziale Nauk Pedagogicznych, specjalność: pedagogika wczesnoszkolna i korekcyjna. Obecnie jest studentką Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego. W swojej pracy zawodowej stawia na kontakt z ludźmi, dlatego z wykształcenia jest pedagogiem. Na co dzień pracuje z dziećmi w przedszkolu, prowadząc zajęcia gimnastyczno-rytmiczne, i uczy swych "małych podopiecznych" dbałości o zdrowie i sylwetkę. Nieustannie rozwija swoje pasje, uczestnicząc w wielu projektach i szkoleniach m.in. w warsztatach z zakresu metody "Move to learn", "Dobre praktyki-dobrzy nauczyciele-skuteczna szkoła"

W klubie pomaga Klientkom w obsłudze sprzętów i realizacji planów treningowych, a także czuwa nad poprawnością wykonywanych ćwiczeń. Motywuje każdą ćwiczącą osobę, która opadnie z sił przekazując jej mnóstwo pozytywnej energii.

 

 

 

 

Kasia- Zosia- Obsługa Recepcji i Siłowni

Dba o wizerunek Akademii Zdrowia Lejdis od wejścia. Wita uśmiechem i od drzwi motywuje do pracy nad swoją sylwetką. W Recepcji zawsze służy pomocą przy wyborze odpowiedniego karnetu, zajęć fitness i wszelkich innych spraw związanych z pobytem w Akademii. Można zwracać się do niej z każdym problemem natury "papierkowo - karnetowej". Dodatkowo trzyma piecze nad siłownią, wspomaga realizację personalnych planów treningowych, dba o prawidłowe wykonywanie ćwiczeń i wspiera mentalnie. Ma mocno wytężony słuch, więc jeśli tylko usłyszy pomruk "nie dam już rady", możesz mieć pewność, że nie dostąpi Cię na krok, licząc z Tobą każde powtórzenie, bo wie, po co przyszłaś do Akademii Zdrowia Lejdis i chce z Tobą to osiągnąć. Największą radość sprawia jej widok zmęczonych, ale uśmiechniętych pań po treningu. Prywatnie mól książkowy i entuzjastka ćwiczeń ze sztangą, takie, połączenie na miarę prawdziwej kobiety... a nie jedyną taką wyjątkową u nas spotkasz!

 

 

2006-2017  akademiazdrowiandm.pl